काठमाडौं– नेपालकै सर्वाधिक विश्वासिलो जीवन बीमा कम्पनी नेपाल लाइफ इन्स्योरेन्स कम्पनी लिमिटेडले ई—सेवासँगको सहकार्यमा डाइनामिक क्युआर पेमेन्ट सिस्टम सञ्चालनमा ल्याएको छ । आइतबार दिउँसो कम्पनीको काठमाडौं शाखामा आयोजित एक विषेश समारोहकमा कम्पनीका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत प्रवीणरमण पराजुलीले रिबन काटेर उक्त सेवाको शुभारम्भ गरेका थिए ।

नेसनल सेल्स हेड उमापति पोखरेलले डाइनामिक क्युआरको माध्यमबाट आफ्नो तथा आफ्नो परिवारको प्रिमियम भुक्तानी गरी सेवा सुचारु गरेका थिए । योसँगै नेपाल लाइफ इन्स्योरेन्स डाइनामिक क्युआर पेमेन्ट सेवा उपलब्ध गराउने नेपालकै पहिलो र एकमात्र जीवन बीमा कम्पनी बनेको छ । अब नेपाल लाइफका देशभरका शाखा तथा उपशाखाबाट डाइनामिक क्युआरको माध्यमबाट भुक्तानी गर्न सकिने छ ।

कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख कार्यकारी अधिकृत पराजुलीले आधुनिक प्रविधिको प्रयोगबाट ग्राहकलाई सहज, सरल सेवा उपलब्ध गराउन कम्पनी लागिपरेको र आउने दिनमा पनि डिजिटल रुपान्तरणको अभ्यासलाई जारी राख्ने बताए । डाइनामिक क्युआर पेमेन्ट सिस्टमको माध्यमबाट २ लाखसम्मको भुक्तानी ६० भन्दा बढी बैंक, सहकारी, लघुवित्त तथा मोबाइल वालेट एप्लिकेसनबाट सहजै गर्न सकिने बताइएको छ ।

अरु क्षेत्रमा डाइनामिक क्युआर पहिलेदेखि नै प्रचलनमा भए पनि जीवन बीमा क्षेत्रमा भने यो नयाँ अभ्यास हो । हरेक ग्राहकको लागि फरक फरक क्युआर बन्ने र भुक्तानी गर्नसाथ आफैं सिस्टममा अपडेट हुने यसको विशेषता हो ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय